مدیر عامل در گفت و گو با شبکه خبر صدا و سیما اعلام کرد: فروش اقساطی بیمه‌نامه با تخفیفات ویژه بیمه البرز برای حمایت از مردم در شرایط کرونا

  • 1399/05/01

مدیرعامل شرکت بیمه البرز در گفت و گو با شبکه خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی ناشی از تحریم و شیوع کرونا و لزوم حمایت از مردم از سوی بنگاه‌های بازرگانی، بیمه البرز اقدام به فروش بیمه‌نامه‌های خرد به صورت اقساط و با تخفیفات ویژه کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه البرز،‌ محسن پورکیانی گفت: بیمه البرز بیش از شش دهه با مردم همراه است و همیشه تلاش داشته بهترین خدمات را به بیمه گزاران خود ارایه دهد. هم اکنون نیز به دنبال آن هستیم که شرایط بهتری را برای مردم و مشتریان فراهم کنیم.

وی افزود: به همین دلیل و به بهانه شصت و دومین سال فعالیت، جشنواره‌ای را برگزار کرده ایم تا مردم راحت‌تر بتوانند نسبت به تهیه و خرید بیمه‌نامه اقدام کنند.

مدیرعامل بیمه البرز با تاکید بر این که ارایه تسهیلات به مردم در این شرایط خاص، امر خداپسندانه‌ای است، گفت: بر همین اساس، بیمه البرز اقدام به برگزاری جشنواره همراهان ماندگار بیمه البرز کرده است و هموطنان عزیز می توانند از 29 تیرماه لغایت پنج آبانماه 1399 با تخفیف و به صورت پرداخت اقساطی حق بیمه، اقدام به تهیه بیمه نامه کنند.

پورکیانی ادامه داد: همچنین با توجه به شرایط کرونا و لزوم پرهیز از مراجعه حضوری، امکان خرید بیمه‌نامه در بیشتر رشته‌ها در سایت شرکت بیمه البرز وجود دارد.

وی توصیه کرد:‌ با توجه به افزایش قیمت دارایی‌ها طی چند ماه گذشته، مشتریان بیمه البرز می‌توانند با بهره‌مندی از تخفیفات 15 تا 20 درصدی بیمه البرز در جشنواره همراهان ماندگار بیمه البرز، دارایی‌های خود را به ارزش روز تحت پوشش قرار دهند تا در هنگام وقوع خسارت احتمالی به طور کامل خسارت دریافت کنند. 

با ما در ارتباط باشید

با ما باشید تا از آخرین اخبار بیمه ای مطلع شوید.