بيمه البرز تنديس طلايي حمايت از كالا و خدمات ايراني و رضايتمندي مشتري گرفت
شركت بيمه البرز به خاطر اقدامات موثر در حفظ كرامت مصرف‌كننده و عملي كردن فرهنگ استفاده از كالا و خدمات ايراني موفق به دريافت تنديس طلايي و لوح قدرداني حمايت از توليد و خدمات داخلي در "كنفرانس ملي ساخت ايران" شد.
به گزارش روابط عمومي بيمه البرز، در اين كنفرانس كه با حضور مصطفي پورمحمدي، وزير دادگستري، الهام امين‌زاده، دستيار ويژه رئيس‌جمهور در امور حقوق شهروندي، دكتر رحمتي، مشاور رياست جمهوري، حميدرضا فولادگر،‌ نماينده مجلس شوراي اسلامي و غلامحسين شافعي،‌ رييس اتاق بازرگاني،‌ صنايع، معادن و كشاورزي ايران برگزار شد، امير ساسان ترابي‌زاده، ‌معاون برنامه ريزي و فناوري اطلاعات بيمه البرز به نمايندگي از سوي مدير عامل اين شركت نشان طلايي و لوح قدرداني حمايت از توليد و خدمات داخلي را دريافت كرد.
بنا بر اين گزارش، همچنين مصطفي پورمحمدي، وزير دادگستري، الهام امين‌زاده، دستيار ويژه رئيس‌جمهور در امور حقوق شهروندي و دكتر رحمتي، مشاور رياست جمهوري از نمايشگاه جانبي اولين كنفرانس ملي ساخت ايران و غرفه شركت بيمه البرز در اين نمايشگاه بازديد كردند و با انواع خدمات بيمه اي بيمه البرز آشنا شدند.
اين گزارش حاكي است شركت بيمه البرز در راستاي ارايه بهترين خدمات بيمه اي به هموطنان و حمايت از نوآوري در خدمات ملي،‌ طي پنج سال گذشته دو طرح نوين بيمه اميدآفرين( جبران هزينه هاي درمان سرطان) و بيمه تولد( جبران هزينه‌هاي درمان ناباروري) را ابداع و به طور انحصاري عرضه كرده است.
همچنين اين شركت بر اساس اعلام رياست جمهوري، با رعايت اصل حفظ كرامت مشتري توانسته است طي 9 سال متوالي رتبه اول مشتري مداري و تكريم ارباب رجوع را در بين بانك ها و بيمه ها و دو سال متوالي در بين تمام دستگاههاي دولتي و عمومي كسب كند.
دريافت تنديس رعايت حقوق مصرف كنندگان طي دو سال متوالي 1394 و 1395 و دريافت گواهينامه رعايت حقوق مصرف كننده طي سه سال 88و 91 و 93 از وزير صنعت، ‌معدن و تجارت از ديگر دستاوردهاي شركت بيمه البرز در سال هاي اخير است.
1396/04/19 تاریخ ثبت :
452 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal