پيام نوروري جناب آقاي تقوايي رييس هيات مديره بيمه البرز
پيام نوروري جناب آقاي تقوايي رييس هيات مديره بيمه البرز

بامدادان كه تفاوت نكند ليل ونهار
خوش بود دامن صحرا وتماشاي بهار
خدمت تمامي اعضاي محترم خانواده بيمه البرز اعم ازهمكاران ارجمند نمايندگان گرامي و كارگزاران محترم و خانواده هاي عزيز آنها سلام عرض مي كنم و حلول سال 1397 شمسي را به تمامي عزيزان تبريك وتهنيت مي گويم.
سال 1396در زمره سال هاي دشوار براي صنعت بيمه و اقتصاد كشور بود كه به لطف خداوند با همه تنگناها وسختي هاي موجود و بازار رقابتي بسيار شديد براي بيمه البرز به خوبي پشت سرگذاشته شد. حوادث تلخ و ناگوار از جمله حادثه كشتي سانچي و زلزله كرمانشاه كه طي آن برخي هموطنان عزيزمان را ازدست داديم بسيار تأسف بار بود ولي خوشبختانه بيمه البرز با مديريت ريسك بسيارخوب و موثر خود و رسيدگي به موقع در پرداخت خسارت بازهم با سربلندي ثابت كرد كماكان از بهترين هاي صنعت بيمه كشور است و براي زيان ديدگان حوادث موجب آرامش خاطر است.
تعداد نمايندگان درانتهاي سال 1396 ازمرز 2200 واحد گذشت و حضور بيمه البرز با نمايندگان با تجربه قديمي و جديد تازه نفس كه در حال حاضر تقريباً در تمامي شهرهاي بالاي 30 هزارنفر كشور پررنگ تر وشاخص تر ازگذشته حاضر مي باشند، موجب دلگرمي بسياري از مشتريان وبيمه گزاران وفادار قديمي است.
به لطف حركت سراسر شور ونشاط خانواده البرز امروزه تابلو و آرم زيباي بيمه البرز به عنوان يك برند موفق و معتبر بر تارك صنعت بيمه و اقتصاد كشور خودنمايي مي كند .
با عزمي محكم بايد به استقبال سال 1397 برويم . در سال جديد نيز بايد با تلاش و كوشش وصف‌ناپذير و مجدانه شما عزيزان، ضمن حفظ و گراميداشت موفقيت‌هاي گذشته نظير مشتري‌مداري، شفافيت، موفقيت درIT و مديريت بسيار هوشمندانه ريسك بايستي به دنبال كسب موفقيت هاي تازه و بيشتر براي بيمه البرز باشيم و ثابت كنيم در بسياري از ويژگي هاي تخصصي در بازار بيمه سرآمد صنعت بيمه كشور هستيم .
سياست هيات مديره شركت كماكان توجه به وضعيت كاركنان ساعي و نمايندگان زحمتكش بيمه البرز و كارگزاران تلاشگر صنعت بيمه است.همچون سال‌هاي گذشته علاوه بر تلاش براي رفع موانع فني و توجه به نياز بيمه گزاران ومشتريان؛ وضعيت معيشتي و اداري همه عزيزان عضو خانواده بيمه البرز اعم از كاركنان ، نمايندگان و كارگزاران دغدغه اصلي هيات مديره خواهد بود.
فراموش نكنيم اگر بخواهيم به موفقيت هاي خود ادامه دهيم بايد رفتار حرفه اي و صادقانه اي با مشتريان و با يكديگر داشته باشيم اصل حسن نيت كه از اصول مهم بيمه محسوب مي شود بايد در سر لوحه رفتار، گفتار و كردارمان باشد.
يكي از مصاديق رفتار حرفه اي و صادقانه اين است كه به مشتريان و بيمه گزاران احترام بگذاريم و به همديگر نيكي و احسان كنيم و با هم گرم و مهربان باشيم و به شركت بيمه البرز با تعصب وعرق سازماني عشق بورزيم.
بايد دست در دست هم تلاش كنيم سهم بازار بيمه البرز را حفظ كنيم و با ارائه محصولات جديد و متنوع به مردم عزيز كشورمان سهم بيمه البرز را در بازار ارتقا دهيم.
تمهيدات لازم جهت سهولت در فروش محصولات شركت توسط نمايندگان مي تواند افزايش قابل توجه تعداد نمايندگان بيمه البرز را هدفمند سازد.
براي تمامي شما عزيزان سال 1397 را سالي توأم با موفقيت، كاميابي و شادابي آرزو مي كنم و از خداود متعال خواستار سربلندي شركت بيمه البرز و اعضاي خانواده بزرگ آن هستم .
 
محمدرضا تقوايي، رييس هيات مديره
 
 
 
1396/12/28 تاریخ ثبت :
615 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal