پيام نوروزي جناب آقاي نادري قائم مقام مدير عامل بيمه البرز
پيام نوروزي جناب آقاي نادري قائم مقام مدير عامل بيمه البرز

همكاران گرامي و فرهيخته بيمه البرز

سال نو نسيم دل نواز بهاري، تجلي گر حال و احوالي نو و بيداركننده دل‌هاي خداجوست. خداوند را شاكريم كه بار دگر توفيق حلاوت حلول سالي ديگر را بر ما ارزاني داشته تا با تدبر و تعقل بر آنچه گذرانديم درسايه كرامتش دل به تلاش افزون براي عزت، سربلندي و موفقيت بيشتر ببنديم.
شركت بيمه البرز درسال 1396 توانست با اتكاء به خداوند متعال و با همت و تلاش كادر مجرب و متخصص خود سالي را كه از سوي مقام معظم رهبري سال اقتصاد مقاومتي، اشتغال و توليد نام گرفته بود، با تلاش وافر تمامي عزيزان اعم از اعضاي هيأت مديره، معاونان، مديران، كاركنان و نمايندگان، كارنامه درخشان در طول حيات 59 ساله خود را رقم زند.
شما عزيزان به‌درستي اثبات كرديد كه گام‌هايتان در راه توسعه و پيشرفت شركت استوار است. در اين سال شركت كماكان موفق به حفظ سطح يك توانگري، كسب رتبه اول شفاف‌ترين شركت در بين شركت‌هاي بورسي‌، كسب تنديس طلايي حمايت از كالا و خدمات و رضايت مشتري‌، كسب تنديس نقره اي براي سومين سال پياپي در بين شركت‌هاي بيمه، كسب رتبه اول انفورماتيك و ارتقاء هفت رتبه و رسيدن به رتبه 56 در بين 500 شركت برتر صنعتي شد. انجام سرمايه‌گذاري قابل توجيه اقتصادي در خش ساختمان از اهم موفقيت‌هاي شركت بود كه با همت تمامي دست اندركاران به آن دست يافته‌ايم .
در بخش امورمالي نيز با همت مدير امور مالي و مديران، روساي شعب و همكاران به سيستمي شدن و ساماندهي حساب‌ها ، بدهكاران و ارقام باز با رويكرد سيستمي به توفيق‌هاي خوبي دست يافتيم. لازم مي‌دانم از تمامي روساي شعب و مديران و كارشناسان كه نسبت به پيگيري بدهكاران و ارقام باز بانكي همت گماردند نهايت قدرداني و تشكر را داشته باشم.
مديران ارشد شركت درپاسخ به اين موفقيت ها به منظور آسايش همكاران برنامه‌ريزي در امر تسهيلات وام از طريق انعقاد قرارداد با بانك مهر قرض الحسنه ايران حدود 700 نفر از همكاران موفق به اخذ وام شده اند و بقيه هم درسال آينده بهره مند خواهد شد. در همين راستا امكانات رفاهي درخور شأن همكاران در نقاط مختلف كشور در طول سال مهيا شده كه تنها در ايام نوروز حدود 200 خانوار از همكاران مي توانند از اين امكانات بهره مند شوند.
اميد است درسال 1397 نيز شركت بتواند با اراده‌ي مصمم در جهت اهداف و برنامه‌هاي تدوين شده گام هاي استوار و محكمي بردارد.
در پايان از تمامي عزيزان اعضاي هيأت مديره، معاونان، مديران، كاركنان و نمايندگان كه در توفقيات و افتخار اين سال نقش مهمي داشته تشكر مي‌كنيم سال جديد را به ايشان و خانواده‌هاي محترمشان تبريك عرض مي‌كنم و با استعانت از خداوند باريتعالي براي بيمه البرز و تمامي ذينفعان سالي پر از موفقيت و بهروزي آرزومندم.

مجيد نادري
قائم مقام مديرعامل 
1396/12/28 تاریخ ثبت :
683 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal