تجهيز 100 كلاس به سيستم گرمايشي عيدانه بيمه البرز به سيستان و بلوچستان
همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و در شصتمين سال فعاليت شركت بيمه البرز، اين شركت در قالب طرح چهل- شصت، 100 كلاس مدارس استان سيستان و بلوچستان را مجهز به سيستم گرمايشي ايمن كرد.
به گزارش روابط عمومي بيمه البرز، پس از حادثه تلخ آتش‌سوزي در يكي از مدارس زاهدان،‌ بيمه البرز در راستاي تحقق مسووليت پذيري اجتماعي و با هدف كمك به نوسازي و بازسازي مدارس استان سيستان و بلوچستان، بودجه تخصيصي انتشار و توزيع سر رسيد،‌ تقويم و هداياي نوروزي سال 1398 خود را در قالب تجهيز يكصد كلاس مدارس استان سيستان و بلوچستان به سيستم گرمايشي تابشي مدرن به هلال احمر جمهوري اسلامي ايران اهدا كرد.
بنا بر اين گزارش، طي چند سال متوالي گذشته شركت بيمه البرز با هدف حمايت از خانواده‌هاي كم بضاعت تحت پوشش سازمان بهزيستي، بودجه تخصيصي انتشار و توزيع سررسيد، تقويم وهداياي نوروزي را به خانواده‌هاي داراي فرزند معلول تحت پوشش سازمان بهزيستي در استان تهران و همچنين خانواده هاي كم بضاعت در استان‌هاي محروم كشور اهدا ‌كرد.
بر اين اساس، شركت بيمه البرز سال گذشته نيز در پي زلزله منطقه غرب كشور با هدف حمايت از آسيب‌ديدگان اين منطقه بودجه هداياي نوروزي خود را به سازمان داوطلبان جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران اهداء كرد.

1397/11/14 تاریخ ثبت :
120 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal