پيام نوروزي مدير عامل بيمه البرز
پيام نوروزي مدير عامل بيمه البرز

بسمه تعالي
در آستانه نوروز و و ورود به شصت سالگي بيمه البرز از تمامي ذينفعان شركت از جمله اعضاي هيات مديره، همكاران، ‌سهامداران، ‌شبكه فروش، بيمه گزاران و به ويژه نهادهاي ناظر و بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران كه با رهنمودهاي خودشان و صدور آيين‌نامه‌ها و بخش‌نامه هاي مفيد و موثر ما را در رسيدن به اهدافمان ياري كردند تشكر و قدرداني مي كنم. 
طي سال 1397 با خروج آمريكا از برجام شرايط به گونه ديگري براي كشور پيش رفت و در پي افزايش نرخ ارز فشارهاي زيادي به اقتصاد كشور تحميل شد. ولي خوشبختانه اجماع جهاني كه مد نظر آمريكا بود عليه ايران فراهم نشد.
بيمه البرز با وجود تمام ناملايمتي‌ها و شرايط دشوار اقتصادي كه در سال 1397 براي كشور رقم خورد، شرايط مساعد و بسياري خوبي داشت و كماكان مقام اول مشتري مداري را داشت و تعهدات سنگيني را به جامعه و بيمه گزاران زيان ديده خود پرداخت كرد. از جمله كشتي سانچي، شركت پشتيباني دام ايران و زلزله منطقه غرب كشور. در زلزله غرب كشور با وجود حادثه تلخ، بيمه البرز با ايفاي به موقع تعهدات خود توانست شرايط زندگي را براي آسيب‌ديدگان زلزله به نحو احسن مهيا سازد و شرايط ادامه حيات مجدد اقتصادي آنها را فراهم كند.
در سال 1397، بيمه البرز كماكان در تامين EPS حتي با انحراف مساعد موفق بود. ضريب خسارت پايين بيمه البرز در 10 سال گذشته كماكان ادامه داشت. شفافيت گزارشگري مالي از دستاوردهاي ديگر بيمه البرز بود و توانست مقام شانزدهم را در بين تمام شركت‌هاي بورسي كسب كند.
من به سهم خودم از رهنمودهاي هيات مديره، همكاران و شبكه فروش قدرداني مي كنم چون تمام اين دستاوردها حاصل رهنمودها و تلاش هاي اين عزيزان و تبعيت از اصول حرفه اي بيمه گري بوده است. بيمه البرز به هيچ عنوان به رقابت مكارانه نپرداخته و بر رعايت اصول حرفه اي پايبند است.
با وجود شرايط دشوار اقتصادي كشور در سال 1397،‌ خوشبختانه بيمه البرز به لحاظ ايفاي تعهدات، سرمايه‌گذاري‌هاي مناسب در بورس اوراق بهادار و ساخت و ساز بهترين شرايط را در طول تاريخ فعاليت خود داشته است. در بخش ساخت و ساز در سه سال گذشته فعاليت هاي خوبي انجام شده است و در سال هاي آتي ان شاالله بيش از دوازده پروژه به بهره برداري خواهد رسيد. 
تمام اين دستاوردها حكايت از اين دارد كه ورود به شصت سالگي بيمه البرز با خبرهاي بسيار خوبي همراه خواهد بود.
پيشاپيش سال 1398 را به همه همكاران، سهامداران،‌ اعضاي هيات مديره و شبكه فروش تبريك و تهنيت مي گويم و اميدوارم ان شالله اين روند رو به رشد و بسيار عالي كه نشان از بهبود و رشد دايمي شركت بيمه البرز است، ادامه يابد. 
سيد رسول تاجدار
مدير عامل شركت بيمه البرز

1397/12/28 تاریخ ثبت :
406 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal